TP-LINK SM311LM 1000base-BX Single-mode SFP Module

33.27 Συμπεριλαμβάνετε ΦΠΑ 24%

TP-LINK SM311LM 1000base-BX Single-mode SFP Module

Κωδικός προϊόντος: 63149 Κατηγορία:

Περιγραφή

Η σειρά TL-SM311 Fiber Module κάρτες εισάγονται για την επέκταση της απόστασης μεταφοράς.

Με δυνατότητα να επεκτείνουν την απόσταση αρκετά χιλιόμετρα, έως και δεκάδες χιλιόμετρα, ικανοποιώντας έτσι την απαίτηση ενός LAN.

Οι χρήστες μπορούν να επιλέξουν εάν και ποια στοιχεία να χρησιμοποιούν τις ενότητες ινών ανάλογα με τη ζήτηση, προκειμένου να μειώσουν το κόστος.